Wydarzenia

Zakończenie konkursu XTB Trading Masterclass

Podczas wielkiego finału XTB Trading Masterclass w piątek 19 maja wyłoniono 10 najlepszych uczestników konkursu. Zwycięzca o pseudonimie fenkj osiągnął stopę zwrotu na poziomie 145,65%.

Na drugim miejscu znalazł się Sand z wynikiem 107,64%, a miejsce trzecie zajął Robi26 zyskując 81,92%. Warto zwrócić uwagę, że czwarte miejsce osiągnął reprezentant TJS ze stopą zwrotu 51,30%.

W sumie w konkursie wzięło udział niemal 70 uczestników. Na czas wyłonienia pierwszej dziesiątki w czwartek 18 maja 41 traderów zakończyło konkurs ze strat a, 8 na 0%, a 21 osób było na plusie.

Pełny ranking konkursu dostępny jest na stronie: http://pl.xtb.com/live-trading

XTB Trading Masterclass to już II edycja cyklu konferencji inwestycyjnych w największych miastach Polski. Zapraszani są praktycy rynku, którzy prezentują różnorodne strategie inwestycyjne i dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami na rynku. To znakomita okazja, aby poznać znanych traderów i poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie inwestycji.

Konferencja XTB Trading Masterclass odbyła się w Warszawie 19 maja. W konferencji wzięło udział ponad 400 osób, podczas której na dwóch salach wykładowych można było posłuchać 10 znanych prelegentów między innymi Marcin Tuszkiewicz, Michał Kurach, Daniel Kostecki czy Zbigniew Wieczorek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *