Szkolenia

XTB Trading Masterclass

Konferencja Trading Masterclass to cykl merytorycznych, całodziennych szkoleń o tematyce inwestycyjnej współorganizowanej przez brokera XTB. Podczas eventów zaproszeni praktycy rynków finansowych, tacy jak m.in. Trader21, Maciej Goliński, Robert Smug czy Rafał Glinicki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Warsztaty odbędą się w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu, a w każdym z miast pojawią zróżnicowane tematy prelekcji. Podczas konferencji zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, możliwości oferowane przez rynki finansowe, a także prezentacja strategii inwestycyjnych oraz platform transakcyjnych.

UDZIAŁ W KONFERENCJI

Uczestnictwo w szkoleniach jest całkowicie bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – ilość miejsc jest ograniczona. Linki do zapisów znajdują się poniżej.

ZAPISY I HARMONOGRAM

1. Kraków – 04.11 (Piotr Głowacki, Tomasz Rozmus, Dawid Augustyn, Przemysław Lik) – ZAPISZ SIĘ – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
2. Warszawa – 18.11 (Trader21, Rafał Glinicki, Maciej Goliński) – ZAPISZ SIĘ
3. Poznań – 24.11 (Robert Smug, Tomasz Rozmus, Łukasz Fijołek, Marcin Sekuła) – ZAPISZ SIĘ

Pełny rozkład tematyczny oraz miejsca szkoleń dostępne są w/w linkach.

XTB Trading Masterclass to znakomita okazja, żeby poznać znanych traderów i dowiedzieć się, w jaki sposób inwestują. Co najważniejsze wszystkie szkolenia są bezpłatne. Spotkania przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestycjami, jak i dla zaawansowanych inwestorów. Każdy prelegent przedstawi inne podejście do rynku, dlatego to świetna okazja, żeby poznać różne metody inwestycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *