Strona główna Szkolenia XTB Trading Masterclass

XTB Trading Masterclass

Konferencja Trading Masterclass to cykl merytorycznych, całodziennych szkoleń o tematyce inwestycyjnej współorganizowanej przez brokera XTB. Podczas eventów zaproszeni praktycy rynków finansowych, tacy jak m.in. Trader21, Maciej Goliński, Robert Smug czy Rafał Glinicki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Warsztaty odbędą się w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu, a w każdym z miast pojawią zróżnicowane tematy prelekcji. Podczas konferencji zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, możliwości oferowane przez rynki finansowe, a także prezentacja strategii inwestycyjnych oraz platform transakcyjnych.

UDZIAŁ W KONFERENCJI

Uczestnictwo w szkoleniach jest całkowicie bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – ilość miejsc jest ograniczona. Linki do zapisów znajdują się poniżej.

ZAPISY I HARMONOGRAM

1. Kraków – 04.11 (Piotr Głowacki, Tomasz Rozmus, Dawid Augustyn, Przemysław Lik) – ZAPISZ SIĘ – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
2. Warszawa – 18.11 (Trader21, Rafał Glinicki, Maciej Goliński) – ZAPISZ SIĘ
3. Poznań – 24.11 (Robert Smug, Tomasz Rozmus, Łukasz Fijołek, Marcin Sekuła) – ZAPISZ SIĘ

Pełny rozkład tematyczny oraz miejsca szkoleń dostępne są w/w linkach.

XTB Trading Masterclass to znakomita okazja, żeby poznać znanych traderów i dowiedzieć się, w jaki sposób inwestują. Co najważniejsze wszystkie szkolenia są bezpłatne. Spotkania przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestycjami, jak i dla zaawansowanych inwestorów. Każdy prelegent przedstawi inne podejście do rynku, dlatego to świetna okazja, żeby poznać różne metody inwestycyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here