Brokerzy

XTB jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce wg Wprost

Dom Maklerski X-Trade Brokers został laureatem prestiżowej nagrody „Innowatory 2015” przyznawanych przez tygodnik Wprost najbardziej innowacyjnym firmom w Polsce.

XTB zwyciężył w kategorii IT/Telekomunikacja za opracowywanie i implementację najbardziej nowoczesnych rozwiązań IT w sektorze usług finansowych B2B oraz B2C.

Podczas uroczystej gali w poniedziałek 5 października w Warszawie, XTB otrzymał statuetkę „Innowatory Wprost 2015” dla najbardziej innowacyjnej firmy w kategorii IT/Telekomunikacja. Nagrodę przyznano za opracowanie i implementację najnowocześniejszych rozwiązań IT w sektorze usług finansowych, zarówno
w obszarze B2B, jak i B2C.

Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem przynależności do grona najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Bardzo cieszymy się, że niezwykły potencjał firmy oraz ludzi w niej pracujących i dotychczasowe działania doprowadziły nas do miejsca, w którym dziś się znajdujemy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie konsekwencja w realizacji odważnych pomysłów, stałe podnoszenie jakości produktów i usług oraz rozwój i implementacja nowoczesnych technologii – mówi Izabela Kozakiewicz, dyrektor XTB na Polskę, Niemcy, Rumunię i Węgry.

Innowatory Wprost przyznawane są najbardziej zaawansowanym technologicznie firmom w Polsce. Nagroda przyznawana jest w kliku kategoriach, kluczowych z punktu widzenia rozwoju gospodarki. Na bazie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowywanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, redakcja tygodnika dokonuje wyboru liderów innowacji w kluczowych i najbardziej przyszłościowych sektorach gospodarki. Sektory te to farmacja, energetyka, przemysł, budownictwo, nauka, finanse, telekomunikacja/IT oraz usługi dla biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *