Brokerzy

Wyjątkowa promocja Xtrade dla nowych klientów

Xtrade przygotował specjalną promocję dla nowych wpłat na rachunki transakcyjne.

Premia może być świetną okazję do testowania nowych systemów inwestycyjnych, a poziom uzyskanego bonusu może wynieść nawet 60%. Premia jest przydzielana zależnie od wpłaty w następującej wysokości:

Dodatkowo nowi klienci mają możliwość otrzymania darmowej premii za zweryfikowanie poprawnego numeru telefonu (20 USD premii) oraz za weryfikację konta (30 USD premii). Xtrade pokrywa również ewentualną stratę dla pierwszej transakcji do 120 usd.

Zobacz więcej informacji na temat aktualnych promocji w Xtrade tutaj.

XTrade to uznany, innowacyjny, międzynarodowy dostawca usług handlu kontraktami różnic kursowych (Contracts for Difference, CFD), który oferuje najlepsze funkcje inwestowania w akcje, towary, indeksy i Forex, zapewniając przy tym jedną z najlepszych platform inwestycyjnych.

Marka XTrade jest obsługiwana przez firmę XFR Financial Ltd regulowaną i licencjonowaną przez komisję CySEC na mocy licencji 108|10 pozwalającej na oferowanie usług finansowych w całej Unii Europejskiej. Firma jest licencjonowaną firmą inwestycyjną podlegającą dyrektywie dotyczącej rynków instrumentów finansowych (MiFID).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *