Szkolenia

Spotkanie Klubu Inwestycyjnego dla Kobiet

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Dom Maklerski XTB zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową edycję spotkania Klubu Inwestycyjnego dla Kobiet, które odbędzie się 8 marca.

Prelegentki wydarzenia w składzie: Dominika Nawrocka, Jagoda Prętnicka i Karina Jabłońska opowiedzą o poszukiwaniu własnej drogi do niezależności finansowej, o tym jak edukować się w zakresie finansów i gdzie najczęściej panie szukają na ten temat informacji.

Harmonogram spotkania:

16:00 – 16:10 – rozpoczęcie spotkania, Małgorzata Nita – Senior Trading Coach XTB
16:10 – 17:00 – Karina Jabłońska, „Pokochaj siebie i znajdź swoją własną drogę do niezależności… nie tylko finansowej”,
17:00 – 17:10 – przerwa kawowa,
17:10 – 18:00 – Jagoda Prętnicka, „Aktywność polskich kobiet w social media”,
18:00 – 18:10 – przerwa kawowa,
18:10 – 19:00 – Dominika Nawrocka, „Kobieta i Pieniądze. Edukacja finansowa kobiet”.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 (7. piętro) w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy tutaj: http://event.xtb.pl/spotkanie-klubu-inwestycyjnego-kobiet2

Prelegentki:

Jagoda Prętnicka

Pasjonatka marketingu. Doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych i public relations, takich jak People Group, Headlines Porter Novelli oraz Edelman Polska. Aktualnie odpowiada za komunikację marketingową w SentiOne. Pracuje z markami takimi jak Procter&Gamble, Beiersdorf, Unilever, Saatchi&Saatchi, Allegro, Reckitt Benckiser oraz Groupon. W mediach społecznościowych pasjonuje ją przede wszystkim język social media oraz jego transformacja.

Karina Jabłońska

Entuzjastka życia i czerpania radości z każdej chwili. Wielbicielka podróży i nowych kultur oraz języków obcych. Zawsze znajdzie czas na spotkanie z przyjaciółmi przy kawie i dobry film. Na co dzień pomaga swoim klientom doskonalić ich umiejętności językowe prowadząc od wielu lat prężnie rozwijającą się firmę Business Language Training.

Dominika Nawrocka

Ekspert z dziedziny finansów osobistych i marketingu. Blogerka i autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. Prowadzi bloga o kobietach i ich pieniądzach www.kobietaipieniadze.pl oraz agencję marketingu internetowego Fat ROI. Propagatorka edukacji finansowej dla kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *