Strona główna Edukacja Sekrety tradingu krótkoterminowego

Sekrety tradingu krótkoterminowego

Sekrety tradingu krótkoterminowego to najnowsza książka cenionego inwestora Larry’ego Williamsa.

Larry Williams to ikona światowego tradingu. Od wielu lat aktywnie gra na giełdzie. W 1987 roku wygrał World Cup Championship of Futures Trading, ustanawiając nie pobity do tej pory rekord stopy zwrotu w wysokości 11 376%. Williams jest również twórcą takich wskaźników analizy technicznej, jak %R Williamsa czy oscylator ultimate. Opracował też metody pomiaru akumulacji i dystrybucji oraz, jedną z najbardziej trwałych i stabilnych metod inwestowania, koncepcję wybicia z progu zmienności.

W swojej książce “Sekrety tradingu krótkoterminowego” Williams zamieścił ponad 80 tabel statystycznie potwierdzających wiarygodność określonych zależności rynkowych lub obalających te błędne, ale powszechnie wykorzystywane. Oprócz tego w publikacji można znaleźć układy umożliwiające proste i skuteczne sposoby wejścia na rynek. Książka jest przeznaczonych dla osób oczekujących gotowych rozwiązań z dziedziny price action, jak i inwestorów bardziej zaawansowanch, dla których nauka procesu budowy systemów transakcyjnych będzie cennym wzbogaceniem warsztatu pracy.

W książce omówione zostały między innymi:

– koncepcja wybicia z progu zmienności,
– koncepcja struktury rynku,
– efekt dnia tygodnia,
– efekt dnia miesiąca,
– korelacje międzyrynkowe,
– formacje smash, ups! czy pułapki specjalistów,
– koncepcja PRO (Przeciętny Ruch Otwarcia).

Fragmenty oraz spis treści książki znajdują się na oficjalnej stronie wydania SekretyTradingu.pl: http://sekretytradingu.pl/

Sekrety tradingu krótkoterminowego można kupić w księgarni Maklerska.pl:

http://www.maklerska.pl/sekrety-tradingu-krotkoterminowego-p-2344.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here