Edukacja

Sekrety tradingu krótkoterminowego

Sekrety tradingu krótkoterminowego to najnowsza książka cenionego inwestora Larry’ego Williamsa.

Larry Williams to ikona światowego tradingu. Od wielu lat aktywnie gra na giełdzie. W 1987 roku wygrał World Cup Championship of Futures Trading, ustanawiając nie pobity do tej pory rekord stopy zwrotu w wysokości 11 376%. Williams jest również twórcą takich wskaźników analizy technicznej, jak %R Williamsa czy oscylator ultimate. Opracował też metody pomiaru akumulacji i dystrybucji oraz, jedną z najbardziej trwałych i stabilnych metod inwestowania, koncepcję wybicia z progu zmienności.

W swojej książce “Sekrety tradingu krótkoterminowego” Williams zamieścił ponad 80 tabel statystycznie potwierdzających wiarygodność określonych zależności rynkowych lub obalających te błędne, ale powszechnie wykorzystywane. Oprócz tego w publikacji można znaleźć układy umożliwiające proste i skuteczne sposoby wejścia na rynek. Książka jest przeznaczonych dla osób oczekujących gotowych rozwiązań z dziedziny price action, jak i inwestorów bardziej zaawansowanch, dla których nauka procesu budowy systemów transakcyjnych będzie cennym wzbogaceniem warsztatu pracy.

W książce omówione zostały między innymi:

– koncepcja wybicia z progu zmienności,
– koncepcja struktury rynku,
– efekt dnia tygodnia,
– efekt dnia miesiąca,
– korelacje międzyrynkowe,
– formacje smash, ups! czy pułapki specjalistów,
– koncepcja PRO (Przeciętny Ruch Otwarcia).

Fragmenty oraz spis treści książki znajdują się na oficjalnej stronie wydania SekretyTradingu.pl: http://sekretytradingu.pl/

Sekrety tradingu krótkoterminowego można kupić w księgarni Maklerska.pl:

http://www.maklerska.pl/sekrety-tradingu-krotkoterminowego-p-2344.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *