Brokerzy

Rekordowe wyniki Tickmill

Brytyjski broker Tickmill poinformował o osiągniętym zysku netto w wysokości 6.27 mln USD oraz rekordowym wolumenie transakcji w wysokości 473 mld. Wynik finansowy jest o 118% wyższy od wyniku osiągniętego w roku 2015.

W 2016 roku Broker zanotował rekordowo dobry rok, między innymi:

  • Zysk netto wzrósł do 6.27 mln USD względem 2.88 mln USD w roku 2015.
  • Dochód z działalności handlowej wzrósł niemal trzykrotnie, z poziomu 5.55 mln w 2015 do poziomu 15.85 mln w 2016.
  • Wolumen transakcji wyniósł 473 mld względem 208 mld w roku 2015, przekraczając naszą roczną prognozę wynoszącą 330 mld.

“Doskonałe wyniki finansowe osiągnięte w 2016 roku wynikają głównie z rosnącej liczby nowych klientów na rynkach docelowych firmy Tickmill. Klienci zdają sobie sprawę z naszej wysokiej jakości usług”, powiedział CEO Duncan Anderson.

Jednym z priorytetów w roku 2016 było uzyskanie licencji FCA oraz uruchomienie usług w Wielkiej Brytanii. Nastąpiło to w listopadzie 2016 roku. Cały zarząd jest silnie zmotywowany, aby uczynić brytyjski oddział kluczowym ogniwem wpływającym na długoterminowy wzrost finansowy firmy Tickmill.

Dążąc do dywersyfikacji zasięgu i chęci zaoferowania usług lokalnych, aby zwiększyć poziom zadowolenia klienta, Tickmill poszerzył swoją obecność na kluczowych rynkach azjatyckich.

Pan Anderson dodał: “Tickmill stał się preferowanym brokerem dla inteligentnych traderów i klientów instytucjonalnych, którzy doceniają niskie spready, niskie prowizje, ultra szybką realizację zleceń i środowisko do handlu, w których dozwolone są wszystkie strategie, w tym scalping i handel podczas danych makroekonomicznych.”

Pełna treść komunikatu: https://tickmill.com/pl/news/tickmill-reports-strong-profits-and-exceeds-trading-volume-projections-for-2016/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *