Po godzinach Wydarzenia

Opis stanowiska na zawód Tradera

Rynki finansowe poszukują kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:

– Oczekiwane długie godziny nauki i testów. Zakładamy, że stracisz pieniądze na samym początku pracy.
– Osoba zainteresowane zostaniem traderem muszą mieć mentalność przedsiębiorcy. Ryzyko, nieregularne dochody i częste wydatki, aby zarabiać pieniądze, są częścią tego biznesu.
– Musisz handlować jak człowiek biznesu, a nie hazardzista. Hazardziści nie muszą aplikować, zamiast tego mogą pojechać do Vegas.
– Zarządzanie ryzykiem będzie twoim priorytetem. Zbyt duża ekspozycja na ryzyko w konsekwencji doprowadzi was do zostania bezrobotnym traderem bez kapitału.
– Jesteś swoim własnym działem zasobów ludzkich. Bądź przygotowany, aby zarządzać własną chciwością i strachem.
– Aby utrzymać morale i motywację, należy utrzymywać małe straty, a zyski tak duże jak to tylko możliwe.
– Musisz mieć wystarczająco duży kapitał. Minimalna kwota wynosi 25.000 PLN z wiekszym ryzykiem, albo blisko pół miliona do komfortowego życia z handlu. Małe rachunki często są zjadane przez prowizje i stają się nieopłacalne.
– Cytat do potencjalnych kandydatów od Jesse Livermore: „Gra spekulacyjna jest najbardziej fascynującą grą na świecie. Ale to nie jest gra dla głupich, leniwych osób o niskiej równowadze emocjonalnej, którzy chcą szybko się wzbogacić. Umrą będąc biednymi.”

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem zapraszamy do otwarcia rachunku u preferowanego brokera. Rynki finansowe są pracodawcą równych szans i nie dyskryminuje na podstawie wygranych i strat.

Źródło: New Trader U

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *