Brokerzy

Ochrona przed ujemnym saldem i oferta Premium w TMS Brokers

Pod koniec września Dom Maklerski TMS Brokers poinformował o wprowadzeniu mechanizmu ochrony klientów detalicznych.

Ochrona przed ujemnym saldem dotyczy posiadaczy rachunków TMS Connect i TMS Trader do wysokości 20.000 euro. Szczegóły nowej oferty znajdują się w paragrafie 41 ustęp 9-11 odpowiednich regulaminów.

Pondato TMS Brokers wprowadza nowe konto TMS Connect Premium z mocno obniżonymi prowizjami – zaczynającymi się już od 0,002%. Rachunek cechują rynkowe spready oraz najniższe na rynku polskim prowizje za zawieranie transakcji bez wymogu obrotu. Ponadto realizacja zleceń odbywa się bez rekwotowań.

Prowizje na największych indeksach zostały obniżone o 50% w porównaniu ze standardową ofertą TMS Connect. Przykładowo koszt otwarcia pozycji na indeksie DAX wyniesie tylko 0,002%. Spadły też prowizje na instrumentach walutowych – aż o 25% do 0,003%. Poza bardzo atrakcyjnymi prowizjami oferta TMS Connect Premium wyróżnia się brakiem ograniczeń w odległości stawianych zleceń Take Profit oraz Stop Loss. Kwotowania odbywają się w technologii STP, a transakcje realizowane są w trybie Market, dzięki czemu nie występują rekwotowania.

Więcej informacji na temat nowe oferty TMS Brokers na stronie: https://www.tms.pl/oferta/tms-connect-premium

One Reply to “Ochrona przed ujemnym saldem i oferta Premium w TMS Brokers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *