Wydarzenia

Marcus de Maria w Warszawie i Katowicach!

Marcus de Maria, genialny inwestor i niesamowity mówca już 31 sierpnia poprowadzi bezpłatną konferencję internetową, na której pokaże, że wolność finansowa jest w zasięgu ręki. Jest to niepowtarzalna okazja, by go poznać i dać się porwać płynącej od niego energii.

Zostały ostatnie miejsca!
LINK DO STRONY WYDARZENIA

Marcus w dwóch polskich miastach – Katowicach (24.09) i Warszawie (25.09) przedstawi unikalną strategię, którą można stosować na wielu rynkach i dostosować indywidualnie do czasu, jakim się dysponuje. Przekazując wcześniej darmową webinarową wiedzę , chce być inspiracją dla ludzi, których celem jest osiągnięcie wolności finansowej. Chce pokazać, że aby osiągnąć sukces na rynkach inwestycyjnych – oprócz sprawdzonej strategii kluczem jest odpowiednie myślenie.

Kim jest Marcus?

Dziś, Marcus jest rozpoznawalnym prelegentem wykładającym na temat mechanizmów rynku giełdowego, ale także tworzenia życiowego bogactwa. Niezależny finansowo, z nieruchomościami na 5 kontynentach. Brytyjczyk to światowej sławy mówca motywacyjny i inwestor oraz autor bestselleru „The Lunch Time Trader”. Na scenie występował z takimi osobowościami jak T. Harv Eker, Robert Kiyosaki, sir Richard Branson i Tony Robbins.

Nie zawsze jednak tak było. Nie tak dawno temu Marcus mieszkał na podłodze u swojego brata, mając ponad 100 tysięcy funtów długu. Wtedy uświadomił sobie, że sposób myślenia jaki doprowadził go do tamtej sytuacji, musi być zupełnie inny, aby go z tej sytuacji wyprowadzić.

Poprzez wypracowanie swojej skutecznej strategii inwestycyjnej, osiągnął sukces na wielu rynkach. Teraz, jego celem i misją jest „Uczyć innych, jak osiągnąć to samo”. Jego praktyczny i trafiający do każdego styl połączony z osobliwą nutą humoru, pasją, a przede wszystkim integralnością i uczciwością zapewniają mu znalezienie natychmiastowego połączenia z dowolną publicznością.

Mamy dwa Was prezent!

Organizatorzy chcą stworzyć wraz z uczestnikami niepowtarzalne środowisko do przyswajania wiedzy nt. odpowiedzialności i niezależności finansowej. Dlatego każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie otrzyma możliwość zabrania ze sobą członka rodziny, partnera, przyjaciela czy znajomego za jedyne 7 zł.

Wystarczy wejść na stronę wydarzenia Seminarium Marcusa de Maria i zapoznać się z programem: TUTAJ

Marcus i organizatorzy zapraszają na kawę i spotkanie pełne niezapomnianych wrażeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *