Szkolenia

Kurs Super Trader w Admiral Markets

Admiral Markets prezenntuje nowy program szkoleniowy Super Trader, który w ośmiu krokach ma przybliżyć do sukcesu w tradingu.

Super Trader jest darmowym kursem online, który mimo 8 spotkań obejmuje bardzo szeroki zakres zagadnień związanych z handlem na rynkach finansowych. Pierwsza lekcja odbędzie się 14 listopada 2016 roku, a cały Kurs Super Trader zakończy się sesją handlu na żywo w dniu 23 listopada 2016 roku.

Specjaliści Admiral Markets przygotowali wartościowe lekcje oraz sesję Live Trading. Program Super Trader pozwoli w krótkim czasie poznać rynek Forex i CFD krok po kroku.

Od teorii do praktyki

Rozpoczynając od podstaw nauka zaczyna się od najważniejszych aspektów handlu na rynkach finansowych oraz obsługi platform transakcyjnych i dodatkowego oprogramowania. Następnie odbędą się szkolenia na temat analizy technicznej i fundamentalnej oraz praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy podczas sesji Live Trading.

Odbierz 7 wideo szkoleń przygotowanych specjalnie dla Ciebie oraz dostęp do sesji Live Trading. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *