Szkolenia

Kurs Inteligentny Inwestor, 90 godzin z Traderem21

Saxo Bank we współpracy z Independed Trader przedstawia kurs Inteligentny Inwestor, 90 godzin z Traderem21.

Celem kursu jest nauczyć się jak samodzielnie myśleć, jak wybierać niedowartościowane aktywa oraz podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne. Podczas czterech miesięcy kursu uczestnicy poznają mechanizmy determinujące ruchy na rynkach finansowych. Poznają też czynniki wpływające na wyceny poszczególnych aktywów, dzięki czemu zdobędą wiedzę jak dostrzegać zarówno okazje inwestycyjne, jak i przewartościowane aktywa.

Cały kurs składa się z 7 działów. Na przerobienie każdego działu przeznaczone są dwa tygodnie.

Każdy dział zaczyna się od obejrzenia nagrań video (ok. 4 godziny, ok. 80-120 slajdów). Po przyswojeniu wiedzy przechodzi się do rozwiązania 5 zadań w ramach pracy domowej (2-3 godziny). Każdą pracę indywidualnie ocenia zespół szkoleniowy. Każdy dział podsumowany jest webinarem, w trakcie którego omawiane są prace domowe oraz odpowiedzi na zadawane pytania (czas trwania ok. 3 godzin).

Działy kursu
– Akcje
– Obligacje
– Metale szlachetne
– System monetarny i waluty
– Surowce przemysłowe oraz rolne
– Nieruchomości oraz REITy
– Budowa portfela inwestycyjnego

Wszystkie informacje dotyczące kursu, włączając w to szczegółowy opis każdego z siedmiu działów, przykładowe nagrania, rekomendacje otrzymane od studentów pierwszej edycji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie (FAQ) zamieszczone są na stronie: http://inteligentnyinwestor.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *