Wydarzenia

Konkurs Giełdowy TMS Brokers

Konkurs giełdowy na rachunku demo w TMS Brokers – start już 9 maja

ZASADY

Na rachunku konkursowym otrzymujesz wirtualne 10.000 zł i inwestujesz je na największych polskich i zagranicznych akcjach oraz indeksach giełdowych. Twoim zadaniem jest osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu w rankingu generalnym lub dziennym.

TERMINARZ

Rywalizacja o nagrody rozpocznie się w dniu 9 maja 2016 roku. Do tego czasu możesz uczestniczyć w szkoleniach, wykonywać próbne transakcje i ćwiczyć swoje umiejętności bez wpływu na wynik w walce o nagrody. W weekend przed startem konkursu zresetujemy wszystkie rachunki do kwoty 10 000 zł. Rywalizacja kończy się w dniu 27 maja. Tydzień później zwycięzca odbierze swoją nagrodę podczas konferencji WallStreet 20 w Karpaczu.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

1. Wypełnij prosty formularz i dołącz bezpłatnie do konkursu
2. Po potwierdzeniu rejestracji otrzymasz login i hasło do aplikacji inwestycyjnej
3. Inwestuj z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki, aplikacji komputerowej lub mobilnej

NAGRODY

Zwycięzca rankingu generalnego otrzyma 20.000 zł, rachunek z ofertą VIP oraz bilet GOLD na konferencję WallStreet 20 w Karpaczu organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016. Codziennie najlepszy inwestor może wygrać 1.000 zł. Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną: e-book “Giełda jakiej nie znasz. 7 faktów, które zmienią Twoje inwestycje.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *