Wydarzenia

Igrzyska Inwestycyjne – nowy konkurs TMS Brokers

Nowy konkurs Domu Maklerskiego TMS Brokers skierowany jest przede wszystkim do początkujących inwestorów chcących poznać świat dużych finansów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wejściem do poważnej rozgrywki bez ponoszenia ryzyka oraz chętny nauczyć się sztuki inwestowania, nie ma lepszej okazji niż konkurs na rachunkach demonstracyjnych. Wytrawni inwestorzy specjalizujący się w konkretnej klasie aktywów też znajdą coś dla siebie.

Igrzyska inwestycyjne to doskonała okazja, żeby nauczyć się inwestowania w praktyce. Nasi eksperci przeprowadzą Ciebie przez podstawy, które każdy przyszły inwestor powinien znać. Wszystkie szkolenia prowadzimy online, a do tego za darmo. Sprawdź czy drzemie w Tobie talent i daj mu się rozwinąć!

Inwestowanie to nie gra, to świadome decyzje. Ściągnij darmowego e-booka, i wejdź w świat finansów pewnym krokiem. Naucz się wszystkiego od podstaw, dzięki skondensowanej wiedzy naszych najlepszych ekspertów. Naucz się podejmować przemyślane, poparte ekspertyzą i doświadczeniem decyzje. Dzięki tej krótkiej lekturze, świat inwestycji nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Więcej na https://igrzyska.tms.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *