Szkolenia

Hossa po godzinach – nowy cykl szkoleń

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska zapraszam na cykl praktycznych seminariów poświęconych inwestowaniu na giełdzie.

Myślisz że inwestowanie na giełdzie wymaga ogromnej ilości czasu spędzonego nad raportami spółek i analizą wykresów cenowych? Jednocześnie słyszałeś o trwającej hossie i zastanawiasz się czy to dobry moment wejścia na rynek? Jeśli tak – zarezerwuj miejsce dla siebie na szkolenie w swoim mieście już dziś. „Hossa po godzinach” to cykl edukacyjny, który pokazuje, że skuteczne inwestowanie polega przede wszystkim na dostosowaniu strategii do możliwości potencjalnego inwestora – przede wszystkim jego umiejętności i czasu, który może on poświęcić na ten cel. Jednak dzięki różnorodności dostępnych instrumentów i metod analizy rynku, giełda jest dostępna niemal dla każdego.

OPIS SZKOLEŃ

Wykorzystaj hossę! Jak zacząć, jakie instrumenty wybrać?

Słyszałeś o trwającej hossie ale dotąd świat giełdy nie był Ci bliski? A może pierwsze inwestycje masz już za sobą ale było to dawno i chciałbyś zobaczyć co się na GPW zmieniło? Na tym szkoleniu dowiesz się co jest Ci potrzebne i co musisz zrobić aby zająć się inwestowaniem. Akcje, obligacje, ETFy czy REITy? Sprawdź jakie instrumenty oferuje giełda, czym się one charakteryzują i które z nich najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom. Zastanawiasz się czy będziesz miał na to wszystko czas? Poznaj uniwersalne strategie inwestowania dla zapracowanych. Dowiedz się czym jest dywidenda i jak zbudować portfel dywidendowy, który jest skutecznym rozwiązaniem na długoterminowe i systematyczne inwestycje giełdowe. Szkolenie poprowadzą Jakub Ciepiela z DM BOŚ, Filip Duszczyk (GPW), Marcin Gruba (GPW) lub Bogdan Kornacki (GPW) – sprawdź harmonogram w Twoim mieście.

Jak kupować spółki w hossie? Kiedy zacząć sprzedawać?

Czy hossa to dobry moment na zakup akcji? Czy ona zawsze przynosi nam zyski? Mimo, że prawdopodobieństwo Twojego sukcesu w tej fazie koniunktury rynkowej jest wyższe niż w innych okresach, to selekcja spółek do Twojego portfela zawsze wymaga kierowania się określonymi zasadami. Po czym poznać, że spółka jest droga lub tania? Jakie wskaźniki finansowe należy sprawdzić aby inwestycja dobrze rokowała? Na co zwrócić uwagę aby uniknąć potencjalnego bankruta? W ramach tego szkolenia odpowiemy na te wszystkie pytania. Wielu doświadczonych inwestorów podkreśla jednak, że sukces giełdowy wcale nie tkwi w tym, kiedy kupujesz akcje lecz przede wszystkim w tym – kiedy je sprzedajesz. Jakie są wczesne sygnały końca hossy? Kiedy warto rozważyć sprzedaż akcji i wprowadzenie zmian do portfela? Zapraszamy do uczestnictwa w tym spotkaniu, które poprowadzi Sebastian Zadora z DM BOŚ.

Zdobądź przewagę – poznaj emocje inwestora giełdowego

Emocje kierują rynkami – być może wielokrotnie spotkałeś się z tym określeniem ale nie za bardzo wiesz co z niego wynika? Na szkoleniu zostaną przedstawione emocje, które kierują inwestorami na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to mniej doświadczeni inwestorzy indywidualni czy też zarządzający wielkimi funduszami inwestycyjnymi. Poznanie oraz zrozumienie wpływu tych emocji na ludzkie decyzje to kluczowy element aby poznać zasady funkcjonowania rynków finansowych oraz szukać na nich własnej, skutecznej drogi. Szkolenie poprowadzi Mateusz Madej, specjalista w DM BOŚ, mgr psychologii zarządzania.

Zapisy tutaj: https://hossapogodzinach.bossa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *