Szkolenia

Grudniowy cykl szkoleń z Danielem Kosteckim

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku i czynników, na które trzeba zwrócić uwagę podejmując decyzje inwestycyjne? Noble Markets zaprasza na grudniowy cykl szkoleń z Danielem Kosteckim.

W grudniu odbędą się 3 bezpłatne szkolenia z Danielem Kosteckim w NobleMarkets:

WEBINAR 1:
CO RUSZA RYNKIEM?
5 GRUDNIA 2016, GODZ. 18:00

Fundamenty gospodarek, analiza techniczna, a może rynkowe plotki i dane makroekonomiczne? Poznaj zależności oraz statystyki, aby lepiej wiedzieć, na co zwracać uwagę przy inwestycjach w określonym horyzoncie czasowym.

WEBINAR 2:
JAK UGRYŹĆ ANALIZĘ TECHNICZNĄ?
12 GRUDNIA 2016, GODZ. 18:00

Linie trendu, Price Action, teoria fal Elliotta, techniki Fibonacciego, czyli na co zwracać uwagę, przy analizie wykresów.

WEBINAR 3:
TECHNIKA I FUNDAMENTY – SPRZECZNOŚĆ CZY SYNERGIA?
19 GRUDNIA 2016, GODZ. 18:00

Zalety i wady analizy technicznej oraz fundamentalnej, sposoby ich łączenia oraz podejście minimalistyczne, czyli co z tego wszystkiego wybrać.
O Danielu Kosteckim:

Prywatnie związanego z rynkami finansowymi od 2007 roku. Twórcy Bloga Roku prowadzonego nieprzerwanie od 2009 roku – www.danielkostecki.pl oraz gościa programów telewizyjnych emitowanych m.in. przez TVN CNBC, TVN 24 BiŚ, TVP, Polsat, a także komentatora wydarzeń rynkowych w czołowych polskich gazetach: Gazeta Giełdy Parkiet, Puls Biznesu czy Rzeczpospolita.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *