Brokerzy

easyMarkets wprowadza aplikację mobilną dla traderów

easyMarkets zaprezentował nową aplikację na urządzenia mobilne. Unikalne i darmowe oprogramowanie tradingowe bazuje na wielokrotnie nagradzanej platformie webowej.
Aplikacja mobilna została zaprojektowana zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i IOS. Zapewnia to doskonałą optymalizację i maksymalizuje responsywność oprogramowania.

W 2001 roku wprowadziliśmy pierwszą webową platformę tradingową, a teraz wchodzimy w erę aplikacji mobilnej. Jest to zmiana podyktowana interesem naszych klientów. Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie ma ułatwić handel i pomóc efektywnie zintegrować go z innymi codziennymi aktywnościami – podkreśla Nikos Antoniades, prezes easyMarkets.

Aplikacja, zgodnie z filozofią easyMarkets, obowiązującą od prawie dwóch dekad, zapewnia szybkie, proste i łatwe działanie. Jeszcze przed oficjalną światową premierą została pozytywnie przyjęta przez 10000 aktywnych użytkowników wersji angielskiej.

Nowa aplikacja easyMarkets może w pełni zastąpić webową platformę, oferując szereg funkcjonalności: wycenę aktywów, informacje rynkowe, raportowanie, możliwość wpłaty i wypłaty środków. Zapewnia dostęp do wszystkich rozwiązań dostępnych dotychczas dla traderów. Obecnie mogą oni wygodnie wykonywać operacje w dowolnym miejscu z poziomu aplikacji.

Tym, co wyróżnia to rozwiązanie na tle innych aplikacji handlowych, jest możliwość wizualnego i kontekstowego organizowania funkcji w bardzo prosty sposób. Podczas podejmowania decyzji handlowych, traderzy mogą korzystać z różnych narzędzi analizy rynku i zarządzania ryzykiem. Do aplikacji zaimplementowano także innowacyjne rozwiązanie dealCancellation, które umożliwia anulowanie tracących transakcji w ustalonym czasie (domyślnie w ciągu 60 minut).

Aby zapewnić stały dostęp do informacji, traderzy mogą korzystać z ustawień notyfikacji push, dostarczających im dane o cenach i ich zmianach, a także powiadamiających przez całą dobę o nietypowych ruchach oraz wysokich i niskich poziomach na wybranych aktywach.

Wśród wielu ciekawych funkcji aplikacja zapewnia wykresy, aktualne wiadomości rynkowe oraz kalendarz finansowy. Ponadto traderzy mogą korzystać z opcji Inside Viewer, pozwalającej śledzić informacje o transakcjach innych graczy, co może być pomocne przy podejmowaniu decyzji handlowych.

easyMarkets wciąż pracuje nad rozwojem aplikacji. Kolejne funkcjonalności pozwolą na jej dalszą personalizację w oparciu o preferencje traderów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *