Brokerzy

Cristiano Ronaldo oficjalnym ambasadorem Xtrade

Cristiano Ronaldo oficjalnym ambasadorem Xtrade
Cristiano Ronaldo jest oficjalnym ambasadorem Xtrade od marca 2016 r. Ta współpraca to okazja do wspierania najlepszego piłkarza na świecie, a jednocześnie promowania czołowych produktów inwestycyjnych CFD.

„Z radością informuję, że zostałem oficjalnym ambasadorem Xtrade, jednej z największych na świecie platform handlowych. Staramy się osiągać w swoich dziedzinach jak najlepsze wyniki. Dołącz do mnie! @xtrade #TradelikeaLegend #XTrade” – napisał Cristiano Ronaldo w mediahc społecznościowych.

Współpraca Xtrade i Cristiano Ronaldo to znakomita kampania wizerunkowa i promocja marki wśród nowych, potencjalnych klientów. „Jesteśmy zachwyceni możliwością ścisłej współpracy z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i obserwowaniem jego interakcji z milionami zagorzałych fanów.” – mówi Kyley Picov, jeden z dyrektorów XTrade.

Zobacz najnowsze promocje Xtrade TUTAJ

Ronaldo dodał: „Nie ma prostej drogi, aby zostać najlepszym. Wiedzie ona jedynie przez upór, trening oraz jeszcze więcej treningu – aż do osiągnięcia perfekcji. Aby być najlepszym, potrzebujesz najlepszych rozwiązań. Właśnie dlatego wybrałem XTrade, jedną z najlepszych platform tradingowych.”

XTrade to uznany, innowacyjny, międzynarodowy dostawca usług handlu kontraktami różnic kursowych (Contracts for Difference, CFD), który oferuje najlepsze funkcje inwestowania w akcje, towary, indeksy i Forex, zapewniając przy tym jedną z najlepszych platform inwestycyjnych.

Marka XTrade jest obsługiwana przez firmę XFR Financial Ltd regulowaną i licencjonowaną przez komisję CySEC na mocy licencji 108|10 pozwalającej na oferowanie usług finansowych w całej Unii Europejskiej. Firma jest licencjonowaną firmą inwestycyjną podlegającą dyrektywie dotyczącej rynków instrumentów finansowych (MiFID).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *