Strona główna Brokerzy Cristiano Ronaldo oficjalnym ambasadorem Xtrade

Cristiano Ronaldo oficjalnym ambasadorem Xtrade

79
0
UDOSTĘPNIJ

Cristiano Ronaldo oficjalnym ambasadorem Xtrade
Cristiano Ronaldo jest oficjalnym ambasadorem Xtrade od marca 2016 r. Ta współpraca to okazja do wspierania najlepszego piłkarza na świecie, a jednocześnie promowania czołowych produktów inwestycyjnych CFD.

„Z radością informuję, że zostałem oficjalnym ambasadorem Xtrade, jednej z największych na świecie platform handlowych. Staramy się osiągać w swoich dziedzinach jak najlepsze wyniki. Dołącz do mnie! @xtrade #TradelikeaLegend #XTrade” – napisał Cristiano Ronaldo w mediahc społecznościowych.

Współpraca Xtrade i Cristiano Ronaldo to znakomita kampania wizerunkowa i promocja marki wśród nowych, potencjalnych klientów. „Jesteśmy zachwyceni możliwością ścisłej współpracy z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i obserwowaniem jego interakcji z milionami zagorzałych fanów.” – mówi Kyley Picov, jeden z dyrektorów XTrade.

Zobacz najnowsze promocje Xtrade TUTAJ

Ronaldo dodał: „Nie ma prostej drogi, aby zostać najlepszym. Wiedzie ona jedynie przez upór, trening oraz jeszcze więcej treningu – aż do osiągnięcia perfekcji. Aby być najlepszym, potrzebujesz najlepszych rozwiązań. Właśnie dlatego wybrałem XTrade, jedną z najlepszych platform tradingowych.”

XTrade to uznany, innowacyjny, międzynarodowy dostawca usług handlu kontraktami różnic kursowych (Contracts for Difference, CFD), który oferuje najlepsze funkcje inwestowania w akcje, towary, indeksy i Forex, zapewniając przy tym jedną z najlepszych platform inwestycyjnych.

Marka XTrade jest obsługiwana przez firmę XFR Financial Ltd regulowaną i licencjonowaną przez komisję CySEC na mocy licencji 108|10 pozwalającej na oferowanie usług finansowych w całej Unii Europejskiej. Firma jest licencjonowaną firmą inwestycyjną podlegającą dyrektywie dotyczącej rynków instrumentów finansowych (MiFID).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here