Brokerzy

Admiral Markets zdobywcą dwóch nagród dla Najlepszego Brokera

W październiku b.r. na Expo Börsentag w Berlinie, Admiral Markets UK otrzymał nagrody w dwóch kategoriach: „Najlepszy Broker Forex 2016″ oraz „Najlepszy Broker CFD 2016″.

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez BrokerVergleich.de. Ponad 3 000 klientów głosowało na brokerów w różnych kategoriach. Proces selekcji zwycięzców w każdej z kategorii składał się z głosowania oraz przeprowadzonego rankingu. Ranking ten skupiał się na kompleksowym przeglądzie usług finansowych brokera – od spreadów i prowizji, aż po wsparcie klienta.

Oznacza to bowiem, że nagrody, które otrzymaliśmy nie są jedynie symbolem zaufania klientów Admiral Markets, ale również świadectwem wiarygodności firmy.

„Jesteśmy niezwykle zaszczyceni z faktu, iż nasze praktyki i standardy zostały docenione przez klientów oraz znawców branży”, powiedział Jens Chrzanowski, reprezentujący Admiral Markets w Niemczech. „Nagrody takie jak ta motywują nas to ciągłego rozwoju i dostarczania możliwie najlepszej usługi brokerskiej dla naszych klientów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *